Z wielką radością pragniemy poinformować, że właśnie poszerzyliśmy naszą internetową działalność o prowadzenie firmowego bloga. To właśnie tutaj będziemy uzupełniać informacje zawarte na naszej stronie internetowej. Chcemy też dzielić się ciekawostkami i poradami związanymi z zastosowaniem oferowanych przez nas materiałów.

ZIMEX IMPORT-EXPORT to firma specjalizująca się w taśmach PCV, która działa w branży taśm samoprzylepnych głównie dla przemysłu. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim najwyższej jakości taśmy tkaninowe oraz izolacyjne. Dodatkowo jako autoryzowany i bezpośredni dystrybutor firmy SCAPA gwarantujemy sprawdzone produkty znanej marki w dobrych cenach. Nasza oferta kierowana jest głównie do takich branż jak budownictwo, elektronika i elektrotechnika, transport, drukarstwo czy produkcja przemysłowa.

Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Do końca 1997 roku działaliśmy jako dystrybutor firmy Adenax – znanego włoskiego producenta taśm samoprzylepnych. Z początkiem 1998 roku zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem koncernu SCAPA i tak jest do tej pory.

Współpraca z firmą SCAPA umożliwia zagwarantowanie profesjonalnego i rzetelnego wsparcia dla przemysłu. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy montażowe, samoprzylepne, uszczelniające, ostrzegawcze czy też elektroizolacyjne. Jako specjaliści w naszej dziedzinie zapewniamy również fachowe doradztwo przy wyborze produktów oraz w kwestiach ich efektywnego stosowania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, co jest ważne dla naszych klientów. Dlatego też nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Stale dbamy o powiększanie naszej oferty o produkty najwyższej jakości dla stale rozwijającego się polskiego rynku. Gwarantujemy profesjonalną pomoc oraz atrakcyjne ceny.

Pozdrawiamy, zespół Zimex